Series
Ratings
29
The Office Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 2.0