Movies
Ratings
602
School of RockRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
Neko Atsume HouseRated ★ 4.0
EvilRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0