Movies
Ratings
1075
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5