Movies
Ratings
1022- HumintRated ★ 2.5
SandiwaraRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Tetsuo II: Body HammerRated ★ 2.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5