Movies
Ratings
569
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0