Movies
Ratings
513
Zootopia 2Rated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5