Movies
Ratings
704
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5