Movies
Ratings
204
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
What Jennifer DidRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0