Movies
Ratings
35
HairsprayRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0