Movies
Ratings
600
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
NetworkRated ★ 3.5
AliceRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
M*A*S*HRated ★ 3.0
PoltergeistRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 5.0
SwitchRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Runaway BrideRated ★ 3.5