Series
Ratings
57
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5