Movies
Ratings
552
MinariRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0