Movies
Ratings
586
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0