Series
Ratings
22
The Art of SarahRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The MatchmakersRated ★ 3.5
Destined With YouRated ★ 2.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Blood of Zeus Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0