Series
Ratings
57
Black MirrorRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 2.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0