Movies
Ratings
12
The RevenantRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5