Movies
Ratings
255
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5