Movies
Ratings
151
PassengersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
CoralineRated ★ 3.5