Movies
Ratings
117
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0