Series
Ratings
130
Mask GirlRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5