Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Red NailsRated ★ 1.5
BirdRated ★ 2.5
Paradise HillsRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
HummingRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 1.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Dead SexyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 1.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.0