Movies
Ratings
303
NomadlandRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Bad SantaRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.0
Next FloorRated ★ 4.5- 4000BPMRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5- LineRated ★ 3.5