Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0