Series
Ratings
26
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0