Movies
Ratings
478
HarrietRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 5.0
The SingersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5