Movies
Ratings
224
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
FallRated ★ 1.5
Last ChristmasRated ★ 3.5
He's All ThatRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0