Movies
Ratings
337
The King's WardenRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0