Series
Ratings
25
Lost in AustenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5