Movies
Ratings
87
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
ViceRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5