Series
Ratings
18
KiddingRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0