Series
Ratings
133
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5