Series
Ratings
45
GnosiaRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0