Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Choir of GodRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5