Series
Ratings
132
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5