Movies
Ratings
404
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 4.5