Movies
Ratings
141
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5