Movies
Ratings
619
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5