Series
Ratings
87
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 5.0
Shichinin no HishoRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 4.5- CapitalRated ★ 3.0
The bay Season 1Rated ★ 3.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 4.0
L.A.'s Finest Season 1Rated ★ 3.5
Into the BadlandsRated ★ 4.5
Into the BadlandsRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 2.5
KairosRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
Prime SuspectRated ★ 3.5