Movies
Ratings
366
The King's WardenRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0- Life of Hae-oakRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0