Movies
Ratings
523
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0