Movies
Ratings
713
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5