Movies
Ratings
290
Project Hail MaryRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Gintama: The FinalRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0