Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0