Movies
Ratings
141
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0