Movies
Ratings
559
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5