Series
Ratings
23
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.5