Series
Ratings
93
PlutoRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.5
Anti HeroRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0