Movies
Ratings
1462
War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Road HouseRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0