Movies
Ratings
200
The ChaserRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
2012Rated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
JokerRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0