Movies
Ratings
385
On the BeachRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
Monkey ShinesRated ★ 2.5
TuskRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Meet Me in St. LouisRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Swing TimeRated ★ 3.5
Funny FaceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0